BeskidzkaPilka.pl - Twój serwis piłki lokalnej

>>>
>>>
>>>
>>>
>>>
Sławomir Iskrzycki

Pozycja: bramkarz
Data urodzenia: 29.07.1986
Obecny zespół: UKS Rotuz Bronów

Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Żółte kartki w lidze: 0
Żółte kartki ogółem: 0

Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0

Czas gry w lidze: 360 min.
Czas gry ogółem: 360 min.
 
Czas gry w poszczególnych spotkaniach
23.08.2014 17:00KBBronów-Międzybrodzie90 min.
30.08.2014 17:00KBBronów-Łodygowice90 min.
06.09.2014 16:00KBGrodziec-Bronów90 min.
14.09.2014 16:00KBBronów-Hecznarowice90 min.



IV Liga Śląska


1Jasienica717
2Bełk716
3Świerklany714
4Suszec712
5GKS II710
6Pszczyna710
7Pszów710
8Ornontowice710
9Bojszowy79
10Turza Śl.78
11Jaworzno78
12Radziechowy78
13Racibórz78
14Przyszowice77
15Góral Ż.76
16Podlesianka74






Okręgówka


1Landek618
2Ustroń616
3Wisła615
4Dankowice612
5Cięcina612
6Skoczów611
7Żabnica69
8Czechowice-Dz.67
9Chybie67
10Koszarawa Ż.66
11Bestwina66
12Porąbka66
13Pruchna65
14Cisiec64
15Cieszyn63
16Jaworze61






A Klasa Bielsko


1Kaniów516
2Kobiernice614
3Pisarzowice611
4Buczkowice611
5Czechowice-Dz. II68
6Bestwinka68
7Wapienica68
8Rybarzowice68
9Wilkowice57
10Kozy66
11Bujaków65
12Międzyrzecze65
13Mazańcowice64
14Godziszka63



A Klasa Skoczów


1Drogomyśl721
2Zebrzydowice717
3Kończyce W.714
4Strumień714
5Ochaby710
6Zabłocie710
7Brenna710
8Kończyce M.710
9Kaczyce79
10Pogwizdów76
11Goleszów76
12Puńców75
13Pogórze74
14Pielgrzymowice71



A Klasa Żywiec


1Leśna618
2Sopotnia615
3Soła Ż.512
4Gilowice612
5Pietrzykowice610
6Ujsoły610
7Lipowa69
8Jeleśnia69
9Rajcza68
10Milówka67
11Pewel Śl.67
12Babia Góra53
13Czernichów60
14Słotwina60



B Klasa Bielsko


1Bronów49
2Grodziec49
3Jaworze II47
4Bystra (k. Bielska)47
5Hecznarowice47
6Międzybrodzie46
7Łodygowice46
8Zabrzeg44
9Ligota43
10Kalna 40



B Klasa Skoczów


1Bąków515
2Iskrzyczyn512
3Dębowiec48
4Skoczów II47
5Rudnik47
6Hażlach47
7Goleszów II57
8Górki W.54
9Pierściec43
10Nierodzim51
11Golasowice50



B Klasa Żywiec


1Bystra (k. Żywca)511
2Rychwałd410
3Juszczyna610
4Przyborów610
5Korbielów610
6Ślemień48
7Radziechowy II48
8Zarzecze57
9Trzebinia64
10Kocierz53
11Błękitni Ż.53
12Węgierska G.63

Główna | Wyniki LIVE | Wideo | Foto | Liga typerów | Sponsorzy | Forum kibica | Stara strona
Współpraca | Strony klubów | Redakcja | Kontakt | Polsprzęt
beskidzkapilka.pl © 2014