BeskidzkaPilka.pl - Twój serwis piłki lokalnej

>>>
>>>
>>>
>>>
Sławomir Iskrzycki

Pozycja: napastnik
Data urodzenia: 29.07.1986
Obecny zespół: UKS Rotuz Bronów

Bramki zdobyte w lidze: 0
Bramki ogółem: 0
Bramki samobójcze: 0
Rzuty karne: 0

Żółte kartki w lidze: 0
Żółte kartki ogółem: 0

Czerwone kartki w lidze: 0
Czerwone kartki ogółem: 0

Czas gry w lidze: 810 min.
Czas gry ogółem: 810 min.
 
Czas gry w poszczególnych spotkaniach
23.08.2014 17:00KBBronów-Międzybrodzie90 min.
30.08.2014 17:00KBBronów-Łodygowice90 min.
06.09.2014 16:00KBGrodziec-Bronów90 min.
14.09.2014 16:00KBBronów-Hecznarowice90 min.
21.09.2014 16:00KBKalna -Bronów90 min.
27.09.2014 13:00KBBronów-Jaworze II90 min.
05.10.2014 15:00KBLigota-Bronów90 min.
12.10.2014 15:00KBBronów-Zabrzeg90 min.
19.10.2014 15:00KBBystra (k. Bielska)-Bronów90 min.



IV Liga Śląska


1Bełk2154
2Świerklany2245
3Jasienica2142
4Przyszowice2134
5Ornontowice2134
6Suszec2133
7Bojszowy2131
8Jaworzno2128
9Pszczyna2127
10GKS II2226
11Turza Śl.2126
12Racibórz2126
13Radziechowy2119
14Góral Ż.2119
15Podlesianka2116
16Pszów2111






Okręgówka


1Landek2255
2Wisła2248
3Dankowice2245
4Ustroń2243
5Skoczów2138
6Bestwina2236
7Żabnica2234
8Cięcina2229
9Pruchna2227
10Cisiec2225
11Czechowice-Dz.2225
12Koszarawa Ż.2223
13Porąbka2121
14Cieszyn2218
15Chybie2218
16Jaworze2210



A Klasa Bielsko


1Kobiernice1845
2Kaniów1843
3Bestwinka1831
4Wilkowice1828
5Czechowice-Dz. II1826
6Pisarzowice1826
7Wapienica1826
8Buczkowice1825
9Międzyrzecze1819
10Rybarzowice1819
11Godziszka1818
12Mazańcowice1818
13Bujaków1814
14Kozy1812



A Klasa Skoczów


1Zebrzydowice1844
2Drogomyśl1842
3Strumień1837
4Brenna1830
5Kaczyce1829
6Ochaby1826
7Puńców1825
8Zabłocie1823
9Kończyce W.1821
10Kończyce M.1820
11Goleszów1819
12Pogórze1816
13Pogwizdów1815
14Pielgrzymowice187



A Klasa Żywiec


1Leśna1847
2Rajcza1841
3Lipowa1833
4Sopotnia1833
5Milówka1728
6Pietrzykowice1827
7Ujsoły1727
8Soła Ż.1826
9Jeleśnia1823
10Gilowice1820
11Słotwina1817
12Czernichów1814
13Pewel Śl.1814
14Babia Góra189



B Klasa Bielsko


1Bystra (k. Bielska)1227
2Jaworze II1224
3Zabrzeg1222
4Grodziec1221
5Bronów1217
6Hecznarowice1215
7Międzybrodzie1112
8Łodygowice1111
9Kalna 129
10Ligota129



B Klasa Skoczów


1Bąków1336
2Skoczów II1228
3Dębowiec1324
4Hażlach1222
5Iskrzyczyn1321
6Pierściec1118
7Górki W.1211
8Golasowice129
9Rudnik128
10Nierodzim121



B Klasa Żywiec


1Radziechowy II1535
2Przyborów1634
3Ślemień1530
4Bystra (k. Żywca)1428
5Zarzecze1526
6Juszczyna1624
7Rychwałd1423
8Kocierz1517
9Korbielów1517
10Węgierska G.1612
11Trzebinia1511
12Błękitni Ż.163

Główna | Wyniki LIVE | Wideo | Foto | Liga typerów | Sponsorzy | Forum kibica | Stara strona
Współpraca | Strony klubów | Redakcja | Kontakt | Polsprzęt
beskidzkapilka.pl © 2015